Як використовувати мінеральну воду в косметичних процедурах

Від макіяжу та спреїв для обличчя до догляду за волоссям: ось секрети мінеральної краси. Як пояснює спеціалізований американський сайт VivaWoman.net, мінеральна вода має багато переваг для краси, багато з яких несподівані. Деякі мінерали, такі як кремнієва кислота, зміцнюють клітини та уповільнюють хід часу, що проявляється у страшних зморшках. Ось чому багато американських жінок, не задовольняючись вживанням мінеральної води, також споживають її як добавку для краси. Ось кілька практичних порад від VivaWoman, як залишатися красивими за допомогою мінеральної води.

Використовуйте її між очищенням і зволоженням
Недорога порада – промокнути і протерти обличчя ватними дисками, змоченими в мінеральній воді. Якщо ви проводите спеціальний догляд за обличчям або використовуєте маску для обличчя, використання мінеральної води після цього може допомогти відчути переваги.

Використовуйте її у своєму макіяжі
Оскільки він виділяє елементи, які покращують нанесення макіяжу на шкіру, корисно змочувати тіні мінеральною водою.

Використовуйте як спрей для обличчя
Якщо ви налиєте її в пульверизатор, ви зможете використовувати мінеральну воду протягом дня як спрей для обличчя, який легко носити з собою в сумці.

Користь для волосся
Якщо ви спробуєте використовувати мінеральну воду для миття голови, ви помітите чудові результати. Ви також можете використовувати її як спрей для відновлення зачіски.