Гідрокарбонати в косметиці

Гідрокарбонати, сода, в косметиці

Гідрокарбонати (сода) часто використовується в косметичних продуктах завдяки її властивостям ексфоліації, очищення та заспокоєння шкіри. Ось деякі з використань соди в косметиці:

  1. Як ексфоліант: Завдяки своїй текстурі сода допомагає відлущувати відмерлі клітини шкіри, поліпшує текстуру шкіри та допомагає зменшити вилини. Додавання соди до звичайного гелю для очищення обличчя чи розчину для ванни може поліпшити ефект очищення та зволоження шкіри.
  2. Як засіб для виведення запаху: Сода допомагає вбити бактерії, які можуть викликати неприємний запах. Додавання соди до свого звичайного дезодоранту або використання содової ванни може допомогти уникнути запаху.
  3. Як засіб для розгладження шкіри: Сода допомагає зберігати вологу в шкірі та поліпшує її еластичність. Додавання соди до купелі або маски для обличчя може зробити шкіру більш м’якою та гладенькою.

Важливо пам’ятати, що сода може бути досить агресивною для деяких типів шкіри, тому перед використанням будь-яких косметичних продуктів з содою варто спочатку провести тест на алергію та звернутися до косметолога або дерматолога для отримання рекомендацій щодо використання.

Харчова сода це гідрокарбонат натрію, в природних мінеральних водах переважають гідрокарбонати кальцію і магнію. Тому природні гідрокарбонати більш корисні для організму.