Гліцерин – користь для шкіри

Гліцерин для шкіри

Гліцерин – це прозора, безбарвна, без запаху та солодкувата рідина, яка використовується в багатьох косметичних засобах для догляду за шкірою. Він може бути корисним для шкіри з кількох причин:

  1. Зволоження: гліцерин здатний зв’язувати воду та утримувати її на поверхні шкіри, що допомагає зволожувати суху шкіру.
  2. Зменшення сухості та лущення шкіри: за рахунок своєї здатності до зволоження, гліцерин може допомогти зменшити сухість та лущення шкіри.
  3. Захист від зовнішніх факторів: гліцерин може допомогти захистити шкіру від зовнішніх факторів, таких як холодний вітер, сухе повітря та ультрафіолетові промені.
  4. Поліпшення структури шкіри: гліцерин може допомогти поліпшити структуру шкіри, збільшуючи її еластичність та гладкість.
  5. Зменшення запалення: гліцерин має протизапальні властивості, що можуть допомогти зменшити запалення на шкірі.
  6. Покращення проникнення інших інгредієнтів: гліцерин може допомогти покращити проникнення інших корисних інгредієнтів, таких як вітаміни та антиоксиданти, у глибокі шари шкіри.

Загалом, гліцерин є корисним інгредієнтом для догляду за шкірою, зокрема для сухої та чутливої шкіри. Однак, перед використанням косметичних засобів, які містять гліцерин, краще звернутися до дерматолога або провести тест на алергію, щоб убезпечити себе від неприємностей.