Про компанію

Техлологія “Beauté minérale” по обробці джерельної води на блакитній глині розроблена БМК “Центр” у 2020 році а з 2022 року, передана у виробництво, котре налагоджено ФОП “Гордійчук П.П”.

Джерело, з котрого береться вихідна вода, знаходиться в с. Долиняни, Могилів-Подільського р-ну, Вінницької області. На території села відомі три джерела, котрі мають приблизно однакові цілющі якості, лікують хвороби шлунку, шкіри та очей.

Вивчаючи ці джерела із залученням Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України, а також декількох геолого-розвідувальних компаній і архівів геолого-розвідувальних робіт на території села, було визначено, що всі ці джерела мають єдину особливість. Всі вони розташовані на товщі з блакитної кембрійської глини. При цьому, найбільш товстий шар блакитної глини розташований у самому центрі села.

На ділянці джерела було проведено комплекс гідроізоляційних робіт, в результаті якого протоки джерела було розчищено на глибину 3,5 м до самого шару блакитної глини. Стінки було забетоновано і ізольовано таким чином, щоб на шляху до поверхні джерельна вода не змішувалась з ґрунтовою.

Таким чином отримане ізольоване джерело, з якого отримується чиста джерельна вода на блакитній глині.

За технологією “Beauté minérale”, вода очищається від сторонніх домішок, насичується активним киснем, що ще більше підсилює властивості води для використання її у косметичній сфері.

Виробництво знаходиться безпосередньо у 30 м від джерела: с. Долиняни, вул. Шевченка, 20. Виробник ФОП Гордійчук П.П.

Для виробничих питань: тел: 068 680 72 42