Косметична вода на блакитній глині насичена киснем

Після морозу чи палючого сонця Beauté minérale заспокоїть подразнення і пом’якшить шкіру. Вмивання дасть ефект зволоження і свіжості шкіри. Якщо ви не користуєтесь надстійкою косметикою, то ватний тампон, змочений Beauté minérale справиться з косметикою не гірше за міцелярну воду. Не забувайте, що в природній формулі води присутні природні міцели, хоч і в незначній кількості.

Beauté minérale не нашкодить сльозовій оболонці ока і не спричинить подразнень. Навпаки, промивання очей Beauté minérale звільнить око від решток косметики, попереджаючи виникнення запалень і алергічних реакцій. Джерело Beauté minérale сотні років використовувалось для лікування саме очей.

Не викликає сухості, як після використання масок з блакитної глини. Справа в тому, що розчинення мінералів блакитної глини проходить довгі роки, розчиняючи навіть малорозчинні магній, кальцій і кремнієву кислоту. Тому мінеральна формула Beauté minérale відрізняється від мінеральної формули води, із щойно розчиненої глини.

Шкіра набуде свіжої матової структури і стане шовковистою на дотик.

Мінерали природної формули Beauté minérale:

Магній – знаменитий «заспокійливий» мікроелемент: він широко використовується у виробництві препаратів, показаних для релаксації (нервів, м’язів, включаючи серцеву, судин), усунення судом та спазмів. Приблизно ту ж дію він чинить на шкіру. Втім, цим ефектом його популярність як компонента косметики не обмежується: магній, залежно від форми, здатний виявляти численні позитивні ефекти, тому сьогодні він просто незамінний у б’юті-індустрії. Окрім присутності магнію в сполуках, таких, як гідрокарбонати, сульфати і хлориди, у даній воді висока концентрація магнію в чистому виді.

Кремнієва кислота оздоровлює слабке витончене волосся, усуває ламкість та розшаровування нігтьових пластин, підтримує нормальний рівень вологи в шкірних покривах. Елемент підвищує синтез колагену, зміцнює та розгладжує шкіру, прискорює процеси регенерації.

Кальцій знаходиться у клітинах епідермісу, де виконує основну роботу. З його допомогою регулюється синтез ліпідів, відновлюється бар’єрна функція епідермісу, підтримується стабільність вологоутримуючої функції, а також сприяє більш щільній будові клітин шкіри. Підтримує антиоксидантну систему, зберігаючи цілісність колагенових та еластинових волокон.

При дефіциті кальцію можна помітити надмірну сухість шкіри, підвищену чутливість до факторів зовнішнього середовища. З віком у шкірі порушується кальцієвий баланс у шкірі. Це призводить до нерівномірного розподілу його в шарах шкіри та відкладання у вигляді нерозчинних солей, кількість яких, з віком, збільшується. Цей процес і призводить до появи зморшок на обличчі, а разом з іншими несприятливими факторами сприяє старінню шкіри. Існує також зв’язок між набряклістю та дефіцитом кальцію.

Гідрокарбонати, хлориди і сульфати мають антисептичну дію і нормалізують сольовий баланс клітин шкіри, сприяючи утриманню вологи клітинами. Ці мінерали утворюють природні міцели, котрі сприяють розчиненню жирів і більш глибокому очищенню шкіри від забруднень.

Природне походження Beauté minérale

В пористому шарі вапняку утримуються запаси води, котрі під тиском намагаються дістатися поверхні. Але між водоносним вапняком і поверхнею залягає шар блакитної кембрійської глини. Щільна структура глини не має тріщин і прямих протоків. Саме тому молекули води під тиском просочуються між мікроскопічними частинками глини, з’являючись на поверхні у вигляді маленьких краплинок, схожих на росу. Завдяки тиску, вода збирається на глині і підіймається до самої поверхні землі. Для проходження шару блакитної глини. Котрий у цьому місці сягає товщини 22-24 метри, молекулі води потрібні десятиліття. Саме тому за цей час вода встигає розчинити у собі навіть малорозчинні мінерали блакитної глини.

Вода Beauté minérale по суті є розчином блакитної кембрійської глини котрий, на відміну від щойно приготовленого розчину, містить самі активні мінерали, малорозчинні у воді у звичайних умовах. Вода Beauté очищена і додатково насичена активним киснем.