Умови доставки, оплати і повернення

Умови доставки і оплати:

  1. Доставка товару здійснюється від дрібнооптової упаковки (6 пляшок об’ємом 1 л). Для доставки можуть бути задіяні служби “Укрпошта” або “Нова пошта” на вибір і за рахунок покупця.
  2. Відправка товару здійснюється на умовах попередньої оплати на сайті, або на поточний рахунок фізичної особи підприємця. Накладні і якісне посвідчення надсилаються разом з товаром.
  3. У вартість товару не включена вартість доставки!

Умови повернення коштів:

  1. Згідно Закону України ” Про захист прав споживачів ” №1023-XII від 12.05.1991, парфумно-косметичні товари входять до переліку не продовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.
  2. В разі відсутності можливості у постачальника надіслати товар в результаті воєнних дій, чи інших обставин, котрі унеможливлюють поштове сполучення з точкою доставки, постачальник повертає кошти за товар шляхом електронного переказу.
  3. В разі виявлення недоліків, дефектів і пошкоджень товару, засвідчених представником поштової служби, котрі сталися з вини постачальника, постачальник повторно відправляє товар у кількості, відповідно недостачі. Оплата повторного поштового відправлення здійснюється постачальником.
  4. В разі виявлення недоліків і дефектів, котрі виникли з вини поштової служби, постачальник відправить повторно, за умови засвідчення факту провини поштової служби клієнтом у відділенні і надсилання доказів покупцем.
  5. В разі відмови від відправлення товару до його відправки, постачальник повертає кошти покупцю з утриманням 5% від суми, на оплату комісій платіжних систем.
  6. Дефектом не вважається пошкодження зовнішнього (транспортного) пакування, а стосується лише пошкодження чи дефект одиничної продукції.
  7. Всі питання, котрі виникають у покупця та не передбачені цими умовами, мають право на розгляд відповідно до законодавства України та політики лояльності до клієнта.