Застосування

Продукт створено для повсякденного догляду за шкірою, обличчям та очима.

Щоденне вмивання обличчя

Судинна система людини влаштована так, що із усіх органів, котрим кров розносить поживні речовини, шкіра залишається останньою. Саме тому, шкіра залишила за собою здатність дихати і вбирати воду через пори. Разом з водою, до шкіри здатні потрапляти і мінерали, котрі є у цій воді.

Найважливішим фактором є те, що блакитна глина має довжину статичної хвилі 8м, котра відповідає довжині статичної хвилі здорової клітини людського організму. Основні мінерали з неї, мають таку ж довжину хвилі, навіть розчинені у воді. Ефект від вмивання цією водою споріднений до ефекту обгортання блакитною глиною.

Тіло людини вбирає через пори значну кількість води і мінералів, засвоїти які першими мають привілей клітини шкіри. Звісно, що більші молекули вбираються гірше, бо для проходження крізь мембрану їм потрібен тиск. Але живлення шкіри мінералами має велике значення для її здоров’я. Маючи Ph здорової клітини вода з блакитної глини не подразнює очей та пошкоджень шкіри. Гідрокарбонатна складова сприяє знежирюванню шкіри, покращує її тонус, омолоджує, звужує пори.

Мінеральні маски для обличчя та волосся

Зрозуміло, що під час вмивання, контакт шкіри з водою нетривалий і розраховувати на те, що шкіра отримає якусь значну кількість корисних мінералів не доводиться. Для більш ефективного живлення шкіри рекомендовано мінеральні маски, котрі накладаються за допомогою спеціальних серветок, котрі здатні утримувати вологу на обличчі тривалий час.

Зволоження обличчя

«Beauté minérale» вода, котра якнайкраще підходить для зволожуючих спреїв. Невеличкий флакон з розпилювачем, наповнений цієї водою буде у пригоді у подорожі і під час роботи в сухих некомфортних умовах.

Приготування косметичних засобів в домашніх умовах

Багато хто, готує натуральні косметичні засоби в домашніх умовах. В таких засобах найчастіше основною часткою є вода. Зрозуміло, що «Beauté minérale» є спеціалізованою водою для косметичного застосування і є найкращим вибором для приготування.

Змивання косметики з обличчя

Змивання косметики з обличчя є ритуалом, котрому присвячено багато косметичних засобів. «Beauté minérale» містить природні поверхнево-активні речовини, котрі сприяють знежиренню і допомагають знімати косметику. Але, важливо те, що склад і кислотно-лужний баланс цієї води сприяє заспокоюванню подразнень шкіри в місцях мікропошкоджень і сприяє їх швидкій регенерації. Тому, навіть якщо ви використовуєте дорогі змивки, рекомендуємо після них вмити обличчя водою «Beauté minérale».

Зображення від kroshka__nastya